centropicasso | Mūsu pasniedzēji
9619
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-9619,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-14,qode-theme-starflix,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Mūsu pasniedzēji

Lara

LARA MANRIQUE VARAS

Lara ir no Palensijas, kas atrodas Spānijas ziemeļrietumos (Kastīlijas un Leonas reģionā). Viņai ir Bakalaura grāds spāņu valodas lingvistikā, ko ieguvusi Valjadolidā un Barselonas Universitātē ieguvusi Maģistra grādu spāņu kā otrās valodas pasniegšanā cilvēkiem, kuriem tā nav dzimtā valoda. Viņa ir strādājusi Spānijas akadēmijā Madridē gandrīz 2 gadus. Kā arī strādājusi kā “Au pair” Dublinā, Īrijā septiņus mēnešus, kur paralēli mācījusi spāņu valodu savai īru ģimenei. Viņai patīk ceļot, gatavot ēdienu un iepazīt dažādas kultūras. Viņa ir ļoti komunikabla un atvērta. Labprāt pasniedz savu dzimto valodu citiem.

Jose

JOSE JAVIER MEIMIJE RUIZ

Hosē ir no pilsētiņas Medina del Kampo, kura atrodas Kastīlijas un Leonas province un ir pazīstama ar saviem gadatirgiem, kas notikuši 15. un 16. gadsimtā. Viņš Vajadolidas universitātē, Limerikas univeristātē un Hullas universitātē studējis angļu filoloģiju un tik tikko pabeidzis maģistra studijas pedagoģijā. Hosē patīk satikt jaunus cilvēkus un iepazīt viņu kultūras. Viņš vienmēr ir gatavs dalīties ar savu pieredzi un zināšanām.

Luis

LUIS ALONSO MILIÁN

Luis ir no Valensijas. Ieguvis Bakalaura grādu Spāņu filoloģijā Valensijas Universitātē un Kuimbrā, Portugālē. Kādu laiku strādājis Lisabonā kā spāņu valodas pasniedzējs, pēc tam izlēmis iegūt arī Maģistra grādu spāņu kā otrās valodas pasniegšanā cilvēkiem, kuriem tā nav dzimtā valoda. Brīvajā laikā viņam patīk iepazīties ar jauniem cilvēkiem, ceļot un gūt dzīves pieredzi dzīvojot dažādās valstīs. Viņam ir ļoti laba humora izjūta un labprāt smīdina arī savus studentus. Viņam ir liels lepnums pasniegt citiem vienu no noderīgākajām valodām pasaulē – savu dzimto valodu.
_MG_8154-MIX

LUCÍA PÉREZ AZOR

Lucía nāk no Bazas, mazas pilsētiņas Granādas provincē (Andalūzija). Bakalaura grādu ieguvusi Tulkošanā, bet maģistra grādus angļu un spāņu valodas pasniegšanā. Dzīvojusi vairākās pilsētās – Londonā, Santjago (Čīle), Granādā, Madridē un jau kādu laiku dzīvo Rīgā. Pasniegšana ir viņas sirdslieta un ļoti augstu novērtē iespēju arī mācīties no saviem studentiem citu kultūru. Lucia patīk ceļot, satikt jaunus cilvēkus no dažādām kultūrām, dejot salsu un bačatu, pamēģināt dažādu kultūru ēdienu, doties uz dažādiem kultūras pasākumiem un izstādēm.