centropicasso | Grupu nodarbības
15856
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15856,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-14,qode-theme-starflix,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Grupu nodarbības

“Centro Picasso” piedāvā apgūt spāņu valodu gan regulārās, gan intensīvās grupu nodarbībās. Pirmajā nodarbībā tiek noslēgts līgums par kursiem, tad izrakstīts rēķins, kurā pievienota arī mācību grāmatas cena, kas jāiegādājas papildus. Apmaksa veicama pilnā apmērā vai dalītos maksājumos (pa mēnešiem) uz norēķinu kontu.

Ja neesi pārliecināts par savu valodas līmeni, raksti mums. Mēs Tev nosūtīsim spāņu valodas līmeņa testu, ar kura palīdzību mūsu pasniedzēji noteiks, kurš līmenis Tev būtu vispiemērotākais.

Atlaides:

5% atlaide bijušajiem un esošajiem Centro Picasso studentiem;

5% atlaide skolēniem un studentiem. Līguma slēgšanas brīdī jāuzrāda derīga skolēna vai studenta apliecība!

10% atlaide ISIC, IYTC, ITIC karšu īpašniekiem; BA “Turība” absolventu karšu īpašniekiem; “RISEBA Alumni” kartes īpašniekiem; TangoStudio abonementa īpašniekiem; deju studijas Agua! dejotājiem. Līguma slēgšanas brīdī jāuzrāda derīga karte/abonements!

10% atlaide mācoties kopā ar vai iesakot mācīties kādam no ģimenes locekļiem!

10% atlaide A1 un A2 līmeņa rīta grupām, kurām nodarbības ir plkst. 8:00-9:30 un 10:00-11:30 P-T un O-C. Rīta grupām netiek piemērotas cita veida atlaides.

*Maksimālā summētā atlaide ir 10% , piemēram, skolēns, kurš jau otro semestri mācās pie mums.
**Izņēmums – ģimenes locekļu atlaidei, piemēram, students, kurš jau pie mums ir mācījies un tagad arī viņa māsa ir uzsākusi mācības, šadā gadījumā maksimālā summētā atlaide ir 15% katram!