centropicasso | Mūsu pasniedzēji
9619
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-9619,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-14,qode-theme-starflix,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Mūsu pasniedzēji

DSCN3712 1

MARÍA ALONSO VILLAZALA

María ir no nelielas Spānijas pilsētas – Leonas. Viņa ir studējusi spāņu valodu un literatūru un ieguvusi maģistra grādu spāņu valodas pasniegšanā ārzemniekiem. Viņa ir dzīvojusi Kordovā, Granadā un Tronheimā, Norvēģijā. Viņai ļoti patīk ceļot, iepazīt jaunus cilvēkus un izzināt dažādas kultūras. Viņai lielu prieku rada ēst gatavošana, došanās pārgājienos un koncertu apmeklēšana.

mee

LUIS VÍCTOR PRECIOSO PÉREZ

Luis ir no Mursijas. Viņš ir ieguvis bakalaura grādu sporta zinātnē un maģistra grādu vidējās izglītības pasniegšanā. Viņš ir apguvis arī dažādus kursus saistītus ar mācīšanu un jauno tehnoloģiju izmantošanu. Luis ir dzīvojis daudzās dažādās pilsētās, tai skaitā, Londonā, Seviljā, Granadā, Alikantē un Mursijā. Pasniegšana ir viņa aicinājums, viņš ir strādājis kā angļu valodas skolotājs dažādās Spānijas vietās. Viņam patīk mācīties valodas. Ceļojot viņu patiesi laimīgu dara spēja komunicēt ar cilvēkiem viņu dzimtajā valodā. Viņam ļoti patīk dalīties savās zināšanās par Spānijas kultūru un izzināt citas kultūras.

B32A1210

LUCÍA DEL MAZO GARCÍA-CALDERÓN

Lucía nāk no Madrides. Viņai ir bakalaura grāds pamatizglītībā, maģistra grāds spāņu valodas kā svešvalodas pasniegšanā un augstākais tehniskais sertifikāts autobūves jomā. Par savu aizraušanos viņa uzskata spāņu un angļu valodas pasniegšanu. Viņai ļoti patīk savs darbs Spānijā, kur viņa strādā kā skolotāja vairākās izglītības iestādēs. Viņai ļoti patīk ceļot un iepazīt jaunas kultūras, viņa izbauda mūzikas klausīšanos un lasīšanu. Lucía ir strādājusi arī citās nozarēs kā grima māksliniece un muzeja darbiniece Madridē.