centropicasso | Mūsu pasniedzēji
9619
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-9619,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-14,qode-theme-starflix,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Mūsu pasniedzēji

unnamed

ALEX

Alex (latviski Alekss) ir dzimis Madridē un pēc pārvietošanās pa dažādām Spānijas pilsētām un reģioniem ar ģimeni apmeties uz dzīvi Segovijā. Viņš Valjadolidas Universitātē ir ieguvis bakalaura grādu pamatizglītības mācīšanā un šobrīd studē angļu valodu Salamankas Pontifikālajā universitātē. Viņš ir izgājis praksi Martín Chico sākumskolā/pamatskolā (CEIP Martín Chico), apmācot divas pamatskolēnu 3. un 4. klases grupas. Tā kā Alekss aizraujas ar sportu un izglītību, viņš ir strādājis arī par basketbola treneri/uzraugu Klareta skolā. Aleksa iecienītākās nodarbes ir ceļošana, gatavošana un dažādu pasaules kultūru iepazīšana.

mee

LUIS

Luis (latviski Luiss) ir no Mursijas. Viņš ir ieguvis bakalaura grādu sporta zinātnē un maģistra grādu vidējās izglītības pasniegšanā. Viņš ir apguvis arī dažādus kursus saistītus ar mācīšanu un jauno tehnoloģiju izmantošanu. Luis ir dzīvojis daudzās dažādās pilsētās, tai skaitā, Londonā, Seviljā, Granadā, Alikantē un Mursijā. Valodu pasniegšana ir viņa aicinājums, viņš ir strādājis kā angļu valodas skolotājs dažādās Spānijas pilsētās. Viņam pašam arī patīk mācīties valodas. Ceļojot viņu patiesi laimīgu dara spēja komunicēt ar cilvēkiem viņu dzimtajā valodā. Luisam ļoti patīk dalīties savās zināšanās par Spāniju un izzināt citas kultūras.