centropicasso | Mūsu pasniedzēji
9619
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-9619,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-14,qode-theme-starflix,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Mūsu pasniedzēji

Foto carnet

ADRIÁN HERRAIZ

Adrians nāk no Rivas Vaciamadrid pilsētas, netālu no Madrides. Viņam ir bakalaura grāds spāņu valodā un literatūrā un maģistra grāds spāņu valodas pasniegšanā, ko ieguvis Komplutenses universitātē, Madridē. Viņš nekad nav dzīvojis ārpus savas valsts, taču viņš ļoti vēlas iegūt šo pieredzi kā izaicinājumu viņa dzīvē. Adrianam patīk mācīt spāņu valodu un mācīties no viņa studentiem viņu kulturālās īpatnības. Tāpat viņam patīk ceļot, satikt jaunus cilvēkus, nodarboties ar sportu, lasīt klasisko literatūru un rakstīt pašam savu dzeju.

foto bio centro picasso

CLARA NÚÑEZ

Clara (Klara – LV) ir no Galīsijas reģiona Spānijā. Viņai ir bakalaura grāds žurnālistikā, maģistra grāds starpkultūru studijās un maģistra grāds spāņu valodas pasniegšanā. Viņa ir dzīvojusi Barselonā, Lisabonā un Havanā (Kubā). Spāņu valodas mācīšana ir viņas kaislība un viņai patīk dalīties ar kultūras detaļām ar saviem studentiem, it īpaši par mūziku un literatūru. Viņai patīk ceļot, satikt dažādus cilvēkus, dejot, gatavot un nodarboties ar jogu. Viņai arī patīk dažādi kultūras pasākumi, izstādes un koncerti.

Jose

JOSÉ JAVIER MEIMIJE RUÍZ

José (Hosē – LV) ir no pilsētiņas Medina del Kampo, kura atrodas Kastīlijas un Leonas province un ir pazīstama ar saviem gadatirgiem, kas notikuši 15. un 16. gadsimtā. Viņš Vajadolidas universitātē, Limerikas univeristātē un Hullas universitātē studējis angļu filoloģiju un tik tikko pabeidzis maģistra studijas pedagoģijā. Hosē patīk satikt jaunus cilvēkus un iepazīt viņu kultūras. Viņš vienmēr ir gatavs dalīties ar savu pieredzi un zināšanām.

foto

NOELIA GUTIÉRREZ MONTAÑO

Noelia nāk no mazas pilsētiņas netālu no Seviļas. Viņai ir bakalaura grāds tulkošanā un ir ieguvusi arī maģistra grādu angļu valodas pasniegšanā ārzemniekiem. Viņa ir ieguvusi izglītību arī kā spāņu valodas pasniedzēja. Dzīvojusi gan Francijā, gan Lielbritānijā kopš 2016. gada līdz šim brīdim. Viņai patīk ceļot un iepazīt jaunas kultūras. Tāpat kā apgūt jaunas valodas un satikt cilvēkus no visas pasaules. Brīvajā laikā viņai patīk skatīties TV sērijas un filmas, lasīt grāmatas un nodarboties ar peldēšanu.

CV1

JORGE DEL BARCO

Jorge (Horhe – LV) ir no Palensijas, pilsētas Spānijas Ziemeļrietumos. Viņš ir pabeidzis Angļu valodas studijas Valjadolidas universitātē un pašlaik iegūst arī Maģistra grādu tulkošanā. Viņam ir plaša pieredze kā pasniedzējam gan ar pieaugušajiem, gan ar bērniem. Viņš ir bijis kā sākumskolas skolotājs praksē ASV un pēc tam strādāja Valodu akadēmijā savā dzimtajā pilsētā. Viņa vismīļākais sporta veids ir regbijs, ko viņš praktizē jau vairāk kā 10 gadus. Pašlaik brīvo laiku viņš izbauda dažādi; ceļo, veic pārgājienus, patīk literatūra un māksla. Viņam ļoti tuva ir spāņu kultūra un viņš labprāt ar to iepazīstinātu arī savus studentus.