centropicasso | Mūsu pasniedzēji
9619
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-9619,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-14,qode-theme-starflix,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Mūsu pasniedzēji

Foto carnet

ADRIÁN HERRAIZ

Adrians nāk no Rivas Vaciamadrid pilsētas, netālu no Madrides. Viņam ir bakalaura grāds spāņu valodā un literatūrā un maģistra grāds spāņu valodas pasniegšanā, ko ieguvis Komplutenses universitātē, Madridē. Viņš nekad nav dzīvojis ārpus savas valsts, taču viņš ļoti vēlas iegūt šo pieredzi kā izaicinājumu viņa dzīvē. Adrianam patīk mācīt spāņu valodu un mācīties no viņa studentiem viņu kulturālās īpatnības. Tāpat viņam patīk ceļot, satikt jaunus cilvēkus, nodarboties ar sportu, lasīt klasisko literatūru un rakstīt pašam savu dzeju.

foto bio centro picasso

CLARA NÚÑEZ

Clara (Klara – LV) ir no Galīsijas reģiona Spānijā. Viņai ir bakalaura grāds žurnālistikā, maģistra grāds starpkultūru studijās un maģistra grāds spāņu valodas pasniegšanā. Viņa ir dzīvojusi Barselonā, Lisabonā un Havanā (Kubā). Spāņu valodas mācīšana ir viņas kaislība un viņai patīk dalīties ar kultūras detaļām ar saviem studentiem, it īpaši par mūziku un literatūru. Viņai patīk ceļot, satikt dažādus cilvēkus, dejot, gatavot un nodarboties ar jogu. Viņai arī patīk dažādi kultūras pasākumi, izstādes un koncerti.

foto

NOELIA GUTIÉRREZ MONTAÑO

Noelia nāk no mazas pilsētiņas netālu no Seviļas. Viņai ir bakalaura grāds tulkošanā un ir ieguvusi arī maģistra grādu angļu valodas pasniegšanā ārzemniekiem. Viņa ir ieguvusi izglītību arī kā spāņu valodas pasniedzēja. Dzīvojusi gan Francijā, gan Lielbritānijā kopš 2016. gada līdz šim brīdim. Viņai patīk ceļot un iepazīt jaunas kultūras. Tāpat kā apgūt jaunas valodas un satikt cilvēkus no visas pasaules. Brīvajā laikā viņai patīk skatīties TV sērijas un filmas, lasīt grāmatas un nodarboties ar peldēšanu.

IMG_8075

IRENE GALINDO MARTÍN

Irene ir no pilsētas vārdā Zamora. Viņa ir studējusi Madridē Vispārējo un salīdzinošo literatūru un ieguvusi Maģistra grādu spāņu valodas pasniegšanā. Viņa iepriekš strādāja mūsu Centro Picasso centrā Tallinā un vēlas turpināt pasniegt klases Centro Picasso, taču šoreiz Rīgā! Viņai patīk ceļot, dalīties pieredzēs un satikt jaunus cilvēkus no dažādām valstīm, viņai sagādā prieku mācīt viņas dzimto valodu un tās kultūru cilvēkiem no citām kultūrām. Viņas aizraušanās ir literatūra un dzejas rakstīšana, kā arī viņai patīk fotogrāfēšana, joga un ēst gatavošana.