centropicasso | Mūsu pasniedzēji
9619
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-9619,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-14,qode-theme-starflix,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Mūsu pasniedzēji

Maria

MARÍA GONZÁLEZ TORRES

Marija savā dzimtajā pilsētā, Madridē, studējusi žurnālistiku un jurisprudenci. Kādu laiku viņa ir dzīvojusi Čīlē un Basku zemē, kur mācījusi spāņu valodu bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem. Marija ar nepacietību gaida iespēju mācīt spāņu valodu arī Latvijā. Brīvajā laikā Marijai patīk doties garās pastaigās. Marijai patīk arī putnu vērošana. Labprāt piedalās dažādos kultūras pasākumos, it sevišķi viņai tuva ir poēzija un mūzika. Marija uzskata, ka spēja komunicēt ir ļoti svarīga, tādēļ viņa cer, ka Latvijā viņa ne tikai varēs mācīt spāņu valodu, bet arī pati iemācīties kaut ko par vietējo kultūru.

Miriam

MIRIAM GARCÍA GONZÁLEZ

Miriam nāk no Spānijas ziemeļrietumiem – Valjadolidas. Valjadolidas Universitātē un Leičesteras Universitātē mācījusies angļu filoloģiju. Maģistra grādu pedagoģijā ieguvusi mācoties Santa Teresa de Jesús de Ávila Katoļu Universitātē. Izgājusi arī dažādus kursus, lai pasniegtu spāņu valodu kā svešvalodu. Miriam ir mācījusi spāņu valodu gan imigrantiem, gan īru bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem. Mācīšana ir viņas sirdslieta, kā arī būšana internacionālā vidē un jaunu cilvēku iepazīšana.

Jose

JOSE JAVIER MEIMIJE RUIZ

Hosē ir no pilsētiņas Medina del Kampo, kura atrodas Kastīlijas un Leonas province un ir pazīstama ar saviem gadatirgiem, kas notikuši 15. un 16. gadsimtā. Viņš Vajadolidas universitātē, Limerikas univeristātē un Hullas universitātē studējis angļu filoloģiju un tik tikko pabeidzis maģistra studijas pedagoģijā. Hosē patīk satikt jaunus cilvēkus un iepazīt viņu kultūras. Viņš vienmēr ir gatavs dalīties ar savu pieredzi un zināšanām.

Emili

EMILI DOMÉNECH BARBETA

Emili ir no Valensijas, pilsētas Vidusjūras krastā. Pēc laika pavadīta Itālijā un Anglijā, mācot spāņu valodu ārzemju studentiem, Emili atgriezās Valensijā, lai iegūtu Maģistra grādu Pedagoģijā. Papildus arī izgājis kursus spāņu valodas mācīšanai ārzemniekiem.

Ļoti izjūt spāņu kultūru un vienmēr ir gatavs dalīties ar saviem iespaidiem par to.

Emili ir draudzīgs un atvērts pasniedzējs, kuram patīk pasniegt spāņu valodu tā, lai to vēlāk arī praktiski varētu likt lietā.

_MG_8154-MIX

LUCÍA PÉREZ AZOR

Lucía nāk no Bazas, mazas pilsētiņas Granādas provincē (Andalūzija). Bakalaura grādu ieguvusi Tulkošanā, bet maģistra grādus angļu un spāņu valodas pasniegšanā. Dzīvojusi vairākās pilsētās – Londonā, Santjago (Čīle), Granādā, Madridē un jau kādu laiku dzīvo Rīgā.

Pasniegšana ir viņas sirdslieta un ļoti augstu novērtē iespēju arī mācīties no saviem studentiem citu kultūru.

Lucia patīk ceļot, satikt jaunus cilvēkus no dažādām kultūrām, dejot salsu un bačatu, pamēģināt dažādu kultūru ēdienu, doties uz dažādiem kultūras pasākumiem un izstādēm.