centropicasso | Mūsu pasniedzēji
9619
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-9619,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-14,qode-theme-starflix,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Mūsu pasniedzēji

ISMAEL

Ismaels ir kvalificēts spāņu valodas pasniedzējs, dzimis Barselonā, Spānijā. Viņam ir atbilstošas prasmes, lai mācītu savu dzimto valodu, plaši priekšstati par spāņu literatūru un ilga pieredze dzīvošanā ārzemēs. Ismaels  dzīvojis dažādās valstīs: Spānijā, Tunisijā, Gambijā, Vācijā un tagad arī Latvijā. Viņš ir ieguvis absolvējis Spāņu filoloģiju un ieguvis maģistra grādu spāņu valodā kā svešvalodā Madrides Complutense Universitātē; brīvi runā angļu valodā, kā arī labi pārvalda franču, vācu un arābu valodu. Ismaela aizraušanās ir ceļošana, valodu mācīšana, un jaunu kultūru iepazīšana un apgūšana.

IMG-20220928-WA0005

PAULA

Paula nāk no Leonas, Spānijas ziemeļos, un ir studējusi latīņu un sengrieķu valodu Valjadolidas Universitātē, kur viņa dzīvoja sešus gadus. Pēc absolvēšanas viņas interese par valodām mudināja viņu pievērsties spāņu valodas, savas dzimtās valodas, mācīšanai, turpinot mācīties arī pašai un iegūstot jaunu pieredzi. Nesen viņa ieguvusi maģistra grādu spāņu valodas pasniegšanā. Paulai patīk teātris, ceļošana un jaunu vietu atklāšana vietējo cilvēku pavadībā.