centropicasso | Mūsu pasniedzēji
9619
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-9619,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-14,qode-theme-starflix,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Mūsu pasniedzēji

unnamed

ALEX

Alex (latviski Alekss) ir dzimis Madridē un pēc pārvietošanās pa dažādām Spānijas pilsētām un reģioniem ar ģimeni apmeties uz dzīvi Segovijā. Viņš Valjadolidas Universitātē ir ieguvis bakalaura grādu pamatizglītības mācīšanā un šobrīd studē angļu valodu Salamankas Pontifikālajā universitātē. Viņš ir izgājis praksi Martín Chico sākumskolā/pamatskolā (CEIP Martín Chico), apmācot divas pamatskolēnu 3. un 4. klases grupas. Tā kā Alekss aizraujas ar sportu un izglītību, viņš ir strādājis arī par basketbola treneri/uzraugu Klareta skolā. Aleksa iecienītākās nodarbes ir ceļošana, gatavošana un dažādu pasaules kultūru iepazīšana.

mee

LUIS

Luis (latviski Luiss) ir no Mursijas. Viņš ir ieguvis bakalaura grādu sporta zinātnē un maģistra grādu vidējās izglītības pasniegšanā. Viņš ir apguvis arī dažādus kursus saistītus ar mācīšanu un jauno tehnoloģiju izmantošanu. Luis ir dzīvojis daudzās dažādās pilsētās, tai skaitā, Londonā, Seviljā, Granadā, Alikantē un Mursijā. Valodu pasniegšana ir viņa aicinājums, viņš ir strādājis kā angļu valodas skolotājs dažādās Spānijas pilsētās. Viņam pašam arī patīk mācīties valodas. Ceļojot viņu patiesi laimīgu dara spēja komunicēt ar cilvēkiem viņu dzimtajā valodā. Luisam ļoti patīk dalīties savās zināšanās par Spāniju un izzināt citas kultūras.

B32A1210

LUCÍA

Lucía (latviski Lusija) nāk no Madrides. Viņai ir bakalaura grāds pamatizglītības mācīšanā, maģistra grāds spāņu valodas kā svešvalodas pasniegšanā un augstākais tehniskais sertifikāts autobūves jomā. Par savu aizraušanos viņa uzskata spāņu un angļu valodas pasniegšanu. Viņai ļoti patīk savs darbs Spānijā, kur viņa strādā kā skolotāja dažādās izglītības iestādēs. Viņai ļoti patīk ceļot un iepazīt jaunas kultūras, viņa izbauda mūzikas klausīšanos un lasīšanu. Lusija ir strādājusi arī citās nozarēs kā grima māksliniece un muzeja darbiniece Madridē.