centropicasso | Mūsu pasniedzēji
9619
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-9619,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-14,qode-theme-starflix,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Mūsu pasniedzēji

Maria

MARÍA GONZÁLEZ TORRES

Marija savā dzimtajā pilsētā, Madridē, studējusi žurnālistiku un jurisprudenci. Kādu laiku viņa ir dzīvojusi Čīlē un Basku zemē, kur mācījusi spāņu valodu bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem. Marija ar nepacietību gaida iespēju mācīt spāņu valodu arī Latvijā. Brīvajā laikā Marijai patīk doties garās pastaigās. Marijai patīk arī putnu vērošana. Labprāt piedalās dažādos kultūras pasākumos, it sevišķi viņai tuva ir poēzija un mūzika. Marija uzskata, ka spēja komunicēt ir ļoti svarīga, tādēļ viņa cer, ka Latvijā viņa ne tikai varēs mācīt spāņu valodu, bet arī pati iemācīties kaut ko par vietējo kultūru.

Miriam

MIRIAM GARCÍA GONZÁLEZ

Miriam nāk no Spānijas ziemeļrietumiem – Valjadolidas. Valjadolidas Universitātē un Leičesteras Universitātē mācījusies angļu filoloģiju. Maģistra grādu pedagoģijā ieguvusi mācoties Santa Teresa de Jesús de Ávila Katoļu Universitātē. Izgājusi arī dažādus kursus, lai pasniegtu spāņu valodu kā svešvalodu. Miriam ir mācījusi spāņu valodu gan imigrantiem, gan īru bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem. Mācīšana ir viņas sirdslieta, kā arī būšana internacionālā vidē un jaunu cilvēku iepazīšana.

Jose

JOSE JAVIER MEIMIJE RUIZ

Hosē ir no pilsētiņas Medina del Kampo, kura atrodas Kastīlijas un Leonas province un ir pazīstama ar saviem gadatirgiem, kas notikuši 15. un 16. gadsimtā. Viņš Vajadolidas universitātē, Limerikas univeristātē un Hullas universitātē studējis angļu filoloģiju un tik tikko pabeidzis maģistra studijas pedagoģijā. Hosē patīk satikt jaunus cilvēkus un iepazīt viņu kultūras. Viņš vienmēr ir gatavs dalīties ar savu pieredzi un zināšanām.