centropicasso | Mūsu pasniedzēji
9619
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-9619,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-14,qode-theme-starflix,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Mūsu pasniedzēji

ELENA MACUA LÓPEZ

Elena ir pieredzējusi valodu pasniedzēja un tulkotāja. Bet tieši valodu pasniegšana ir kļuvusi par viņas kaislību. 2008. gadā apguvusi tulka profesiju, bet tomēr lielā mīlestība pret mācīšanu ņēma virsroku un maģistra grādu Elena ieguva tieši pedagoģijā, lai pasniegtu spāņu valodu cilvēkiem, kam tā nav dzimtā. Elena jau 10 gadus pasniedz spāņu, angļu un franču valodas dažādu vecumu mācītiesgribētājiem. Viņas aizraušanās ir ceļošana, jaunu kultūru iepazīšana un mācīšanās no šo dažādo kultūru mijiedarbības.

ANA LÓPEZ QUERAL

Ana ir dzimusi Castellón, mazā pilsētiņā Spānijas Vidusjūras krastā. Ana ir studējusi pedagoģiju, tāpēc tas ir viņas aicinājums – gan strādāt ar bērniem, gan mācīt valodas. Viņas dzimtā valdoa ir spāņu, taču viņa lieliski pārvalda angļu un valensiešu valodas. Viens no viņas hobijiem ir ceļošana, viņa uzskata, ka tā ikviens var daudz uzzināt par citām kultūrām, tradīcijām un valodām.

Foto Isabel

ISABEL GARCÍA FERNÁNDEZ

Izabella ir no Kordovas, Andalūzijas Spānijas dienvidos. Viņa ir studējusi spāņu filoloģiju Kordovas universitātē un šobrīd maģistrantūrā studē spāņu valodas kā svešvalodas pasniegšanu. Strādājusi Romā, Itālijā, kā arī bijusi spāņu valodas pasniedzēja imigrantiem Spānijā. Viņas aizraušanās ir valodu pasniegšana un kultūra. Pārvalda angļu un itāļu valodas.

JOSE JAVIER MEIMIJE RUIZ

Hosē ir no pilsētiņas Medina del Kampo, kura atrodas Kastīlijas un Leonas province un ir pazīstama ar saviem gadatirgiem, kas notikuši 15. un 16. gadsimtā. Viņš Vajadolidas universitātē, Limerikas univeristātē un Hullas universitātē studējis angļu filoloģiju un tik tikko pabeidzis maģistra studijas pedagoģijā. Hosē patīk satikt jaunus cilvēkus un iepazīt viņu kultūras. Viņš vienmēr ir gatavs dalīties ar savu pieredzi un zināšanām.

NURIA FORNÉS

Nurija ir dzimusi Valensijā, pilsētā, kur saule spīd gandrīz katru dienu un turpat viņa studējusi tulkošanu. Nurijas dzimtās valodas ir spāņu un katalāņu, tācu viņa tekoši runā arī fraciski un angliski. Pagājušajā gadā viņa ieguva maģistra grādu pedagoģijā, lai kļūtu par skolotāju vidusskolā. Līdz šim jau iegūta pieredze skolotājas darbā ar bērniem un pusaudžiem. Nurija ir ļoti aktīva, viņai patīk dažādi sporta veidi un dejošana, kā arī grāmatu lasīšana un jaunu cilvēku un kultūru iepazīšana.