centropicasso | Biežāk uzdotie jautājumi
17872
page-template-default,page,page-id-17872,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-14,qode-theme-starflix,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Biežāk uzdotie jautājumi

Biežāk uzdotie jautājumi

Kā es varu reģistrēties kursiem? Reģistrācijas anketa atrodama sadaļā „Reģistrējies šeit”. Ja reģistrācijas brīdī pieteikšanās jau ir beigusies, lūdzam sazināties ar mums e-pastā, lai uzzinātu par brīvajām vietām grupās. Par bērnu un privātajām nodarbībām lūdzam sazināties ar mums individuāli.

Kā notiek dokumentu noformēšana un kas ir nepieciešams? Pirmajā nodarbību dienā, kad students ierodas Centro Picasso, administrācijas pārstāvis izsniedz jau sagatavotu līgumu. Līgumu nepieciešams papildināt ar saviem personas datiem un kontaktinformāciju. Ja students ir minējis / atzīmējis reģistrācijas anketā, ka ir students / skolēns vai tam pieder, piemēram, ISIC vai cita atlaižu karte, tā jāuzrāda līguma parakstīšanas brīdī vai administrācija var lūgt to uzrādīt pirms līguma noformēšanas, iesūtot kopiju uz e-pasta adresi.

Vai dokumentus par kursiem var noformēt uz uzņēmumu / citu personu? Jā, ir iespējams noformēt dokumentus uz uzņēmumu, tādā gadījumā nepieciešams savlaicīgi iesūtīt uzņēmuma rekvizītus līguma sagatavošanai. Ja students ir nepilngadīga persona, nepieciešams norādīt vecāka vai aizbildņa, kurš parakstīs dokumentus, datus un kontaktinformāciju.

Kāda ir norēķinu sistēma? Pirmajā nodarbību nedēļā students uz savu norādīto e-pasta adresi saņems elektroniski sagatavotu rēķinu. Skaidras naudas norēķini netiek pieņemti. Rēķinam būs pievienota (ja nepieciešams) arī mācību grāmata 30 EUR vērtībā.

Ko ņemt līdzi uz pirmo nodarbību? Uz nodarbībām iesakām ņemt līdzi pierakstu kladi un rakstāmo. Ar tēju, ūdeni vai kafiju pacienāsim mēs!

Kur es varu iegādāties mācību grāmatu, cik tā maksā un, vai tā ir nepieciešama? Mācību grāmatu mēs izsniegsim skolā uz vietas pirmajā nodarbībā. Mācību grāmatas cena ir 30 EUR (gan pieaugušo, gan bērnu grāmatai). Mācību grāmata ir nepieciešama visiem, kuri apmeklē grupu nodarbības. Tiem, kuri nāk uz privātnodarbībām, mācību grāmatas nepieciešamību izvērtē pasniedzējs, ņemot vērā studenta mērķi un vēlmes. Ja nebūs nepieciešama mācību grāmata, tiks izmantoti cita veida materiāli.

Vai nodarbībās tiek izmantota papildus valoda? Visu Centro Picasso pasniedzēju dzimtā valoda ir spāņu, tādēļ tā ir dominējošā valoda nodarbībās. Padziļināta skaidrojuma nolūkos var tikt izmantota angļu valoda, taču mūsu mērķis ir jau no pašiem valodas pamatiem radināt studentus pie spāņu valodas izrunas, skanējuma un veicināt saziņu apmācāmajā valodā.

Esmu iesācējs un vēl nezinu nevienu vārdu spāņu valodā - tas nekas? Cilvēki nāk pie mums, lai apgūtu valodu. Pats galvenais ir motivācija mācīties un apziņa, ka kļūdīties ir cilvēcīgi. Pasniedzēji rēķinās ar to, ka iesācēji nezina spāņu valodu, taču pakāpeniski mēģina katru radināt pie tās. Studenti pavisam ātri apjauš, cik daudz no katras nodarbības var uzzināt un iemācīties!

Kā man rīkoties, ja vairs nevaru apmeklēt nodarbības? Ja radusies situācija, kad students vairs nevar apmeklēt nodarbības, par to ir jāpaziņo Centro Picasso administrācijai. Lai lauztu līgumu, jāaizpilda iesniegums un jāapmaksā soda nauda viena mēneša maksas apmērā.

Kādi ir vecuma ierobežojumi spāņu valodas apguvei? Grupu nodarbībās apstiprinām studentus sākot no 16 gadiem. Studentiem vecumā no 7 līdz 15 gadiem piedāvajam iespēju piedalīties bērnu vai privātajās nodarbībās.

Manam bērnam ir 4 gadi, vēlos, lai bērns sāktu mācīties spāņu valodu. Centro Picasso uzņem studentus sākot no skolas vecuma (7-8 gadi). Iesakām sagaidīt skolas vecumu un sazināties ar mums atkārtoti!

Vēlētos apmeklēt privātnodarbības, tomēr katru nedēļu man ir citādāks darba laiks un nevaru paredzēt iepriekš, kad tikšu. Privātnodarbību laikus students, saskaņojot ar mācību centru, var izvēlēties pēc saviem ieskatiem. Tomēr būtu jāizvēlas konkrēts nodarbību laiks (vienāds katru nedēļu), lai to varam rezervēt grafikā. Ja katru nedēļu students nāks dažādās dienās un laikos, tad tas radīs apgrūtinājumu darba plānošanā. Protams, ja students netiek uz savu nodarbību savā laikā, tad to varam, savstarpēji vienojoties, pārcelt uz citu dienu.

Esmu ļoti aizņemts cilvēks, sanāk bieži kavēt nodarbības un nav laika trenēt valodu mājās. Iesakām tomēr savā brīvajā laikā atrast kādu brīdi – pārlasot savus pierakstus, klausoties dziesmas, lasot presi, pierakstot vārdiņus, skatoties filmas u.tml. Pasniedzējs Tev dos zināšanas un tās nostiprinās nodarbības laikā, bet jāatceras, ka viss ir atkarīgs no Tevis paša un no Tavas attieksmes, motivācijas un gribasspēka. Kā katrā lietā, ir jāiegulda darbs un laiks, lai redzētu rezultātus. Centies atrast kaut 10 minūtes katru dienu un Tu redzēsi, ka jau Tev ies labāk un prāts būs uzasināts vieglāk uztvert jaunu informāciju!

Dažreiz jūtos neērti, ja kaut ko nesaprotu, taču kautrējos to teikt skaļi. Ja pasniedzējs jutīs, ka var atbildēt uz neskaidriem jautājumiem, tikai vairāk būs gandarīts. Ja tiks noklusēta problēma – pasniedzējs nevarēs palīdzēt. Arī pat cilvēki, kuriem šķiet, ka viņi zina daudz, vienmēr ko jaunu var iemācīties no citu jautājumiem. Nav nepareiza vai muļķīga jautājuma, tādēļ Tu mācies pie spāņu pasniedzēja, lai apgūtu šo valodu pilnīgi.

Kā es varu iegūt „Centro Picasso” drauga karti? Drauga karti piešķiram visiem studentiem, kuri pie mums mācās. Parasti jaunajiem studentiem to izsniedzam pirmajā nodarbībā, taču, ja kaut kādu iemeslu dēļ drauga karti nav izdevies iegūt vai tā tikusi pazaudēta, to droši no jauna var pieprasīt Centro Picasso pārstāvim. Ar mūsu draugiem iespējams iepazīties mājas lapas sadaļā „Mūsu draugi”.